Динаміада 2018 з практичної стрільби ФСТ «Динамо» Україна

Чемпіонат з практичної стрільби в рамках етапу комплексних змагань Динаміада-2018 ФСТ «Динамо»

20-21 червня 2018 року в місті Дніпрі відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з практичної стрільби за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України.

Представником від Федерації практичної стрільби України та головним суддею змагань був Циганок Я.В.

ФПСУ, як національна спортивна федерація, підтримала ФСТ “Динамо” Україна в прагненні вводу в комплексні змагання такої дисципліни, як практична стрільба та, починаючи з 2017 року, співпрацює в данному напрямку, приймаючи участь в русі “Динаміада”.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів, з яких – 1 заслужений майстер спорту України, 2 майстри спорту України міжнародного класу, 5 майстрів спорту України та 7 кандидатів у майстри спорту України.

В урочистій церемонії відкриття спортивного заходу взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, голова Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України Глуховеря В.А., начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України, генерал-майор Набок О.М., президент Дніпропетровської обласної федерації стрільби кульової Риженко С.А., начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України Янко І.В., перший заступник голови Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України Барсегян С.А., головний суддя змагань, член президії Федерації практичної стрільби України, суддя національної категорії Циганок Я.В., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Дніпропетровської області, інші почесні гості.

Перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Служби безпеки України, а третє – команда Національної поліції України.

В особистому заліку чемпіонату в стрілецькій вправі з пістолета за умовами ПМ-4 перше місце посів Тисячник Андрій (Національна поліція України), друге місце – Снесар Віталій (Служба безпеки України) та третє місце – Пастернак Володимир (Національна гвардія України).

У стрілецькій вправі з пістолета за умовами ПМ-7 перемогу здобув Талько Сергій (Національне антикорупційне бюро України), друге місце – Анісімцев Олег (Національна поліція України) та третє місце – Мустафаєв Денис (Національна гвардія України). 

Переможці та призери чемпіонату з практичної стрільби в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Змагання були проведені на високому організаційному та спортивному рівні завдяки ефективній взаємодії Товариства та Федерації практичної стрільби України, а також злагодженій роботі колективу Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

Стаття на сайти ФСТ “Динамо” Україна – посилання

 

0 0 votes
Article Rating
Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments