Володарі кубків України

2016 – поточний рік

(сторінка на даний час оновлюється) 

РУШНИЦЯ

ВІДКРИТИЙ КЛАС

Володарі Кубку

2019 - Олексій Усиченко
2018 - Олексій Усиченко
2017 - Олексій Усиченко
2016 - Олександр Шимченко

Срібні призери

2019 - Леонід Тритиниченко
2018 - Костянтин Таран
2017 - В'ячеслав Баранніков
2016 - Віталій Васін

Бронзові призери

2019 - Ігор Брагінський
2018 - Олег Даценко
2017 - Костянтин Таран
2016 - Костянтин Таран

МОДИФІКОВАНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Володимир Лялюк
2018 - Олег Пахомов
2017 - Ігор Загурний
2016 - Ігор Загурний

Срібні призери

2019 - Олег Пахомов
2018 - Олексій Караган
2017 - Костянтин Романов
2016 - Ярослав Циганок

Бронзові призери

2019 - Вадим Яременко
2018 - Костянтин Романов
2017 - Ярослав Циганок
2016 - Юрій Нагірняк

СТАНДАРТНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Григорій Оксенюк
2018 - Григорій Оксенюк
2017 - Олександр Замерець
2016 - Павло Портянко

Срібні призери

2019 - Євген Галкін
2018 - Олександр Назаров
2017 - Павло Портянко
2016 - Олександр Замерець

Бронзові призери

2019 - Ігор Торопцев
2018 - Ігор Литвиненко
2017 - Ігор Торопцев
2016 - Сергій Мендус

СТАНДАРТНИЙ КЛАС ЖІНКИ

Володарі Кубку​

2017 - Ірина Загурна

Срібні призери

2017 - Ірина Хілько

Бронзові призери

2017 - Олександра Ілюхіна

СТАНДАРТНИЙ КЛАС РУЧНОГО ПЕРЕЗАРЯДЖАННЯ

Володарі Кубку​

2019 - Богдан Скрипнюк
2018 - Віталій Педченко
2017 - Денис Кузьмін
2016 - Сергій Стрельцов

Срібні призери

2019 - Віталій Педченко
2018 - Сергій Стрельцов
2017 - Олексій Шаповалов
2016 - Віталій Педченко

Бронзові призери

2019 - Олексій Шаповалов
2018 - Денис Кузьмін
2017 - Віталій Педченко
2016 - Олексій Шаповалов

КАРАБІН

ВІДКРИТИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Андрій Разумний
2018 - Денис Волочаєв
2017 - Віталій Васін
2016 - Андрій Разумний

Срібні призери

2019 - Олексій Писарев
2018 - Андрій Разумний
2017 - Андрій Разумний
2016 - Громов С.

Бронзові призери

2019 - Олексій Караган
2018 - Олександр Вдовиченко
2017 - Артем Чуканов
2016 - Артем Чуканов

СТАНДАРТНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Устим Петречко
2018 - Устим Петречко
2017 - Жидков Сергій
2016 - Миколай Щиров

Срібні призери

2019 - Тафратов О.
2018 - Олексій Шляховой
2017 - Іщенко Максим
2016 - Олександр Фоменко

Бронзові призери

2019 - Дудник О.
2018 - Максим Романчук
2017 - Анохін Олег
2016 - Ігор Каленік

ПІСТОЛЕТ

ВІДКРИТИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Максим Романчук

Срібні призери

2019 - Андрій Ковальчук

Бронзові призери

2019 - Олег Петров

СЕРІЙНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Сергій Шевченко
2016 - Валерій Карпенко

Срібні призери

2019 - Микола Алєксєєнко
2016 - Дмитро Лазарєв

Бронзові призери

2019 - Олександр Карпов
2016 - Олексій Дуденко

СТАНДАРТНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Заур Таутієв
2016 - Олександр Фоменко

Срібні призери

2019 - Віталій Єрещенко
2016 - Олег Петров

Бронзові призери

2019 - Олексій Дуденко
2016 - Костянтин Клименко

КЛАСИЧНИЙ КЛАС

Володарі Кубку​

2019 - Дмитро Ярина

Срібні призери

2019 - Віктор Нагорний

Бронзові призери

2019 - Руслан Ліхачев

Закрити меню