Мінмолодьспорту затвердило подані ФПСУ правила спортивних змагань з практичної стрільби

Правила спортивних змагань з практичної стрільби адаптовані під законодавство України та зареєстровані 08 вересня 2020 року в Мінмолодьспорту

Завершено нелегкий та довгий шлях в декілька років по імплементації міжнародних правил практичної стрільби з видів зброї до українського законодавства та їх затвердження!

Фактично федерації довелося двічі пройти шлях реєстрації та затвердження правил виду спорту. 

Перший раз було сформовано та подано пакет документів за діючою до цього року процедурою (через Мінюст України). Але на фінальному кроці реєстрація була призупинена в зв’язку зі стартом першої, а потім другої хвилі реформування профільного спортивного міністерства.

Після відновлення роботи Мінмолодьспорту та зміни процедури затвердження правил видів спорту нам довелося сформувати новий пакет документів та пройти з ним багато узгоджень, доповнень, правок профільних підрозділів міністерства.

Але це вдалось зробити! Практична стрільба – один з перших видів спорту, котрий пройшов реєстрацію та затвердження правил за новою процедурою.

Затвердження Правил стало ще одним важливим кроком в напрямку врегулювання обігу спортивної зброї в Україні, започаткованої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1207 “Про затвердження Порядку придбання, зберігання, перевезення і використання спортивної зброї, боєприпасів до неї, утримання стрілецьких тирів, стрільбищ та стендів”.

Правила виду спорту визначають основні засади організації та проведення спортивних змагань з практичної стрільби, що проводяться на території України.

Вони розроблені з урахуванням правил та положень Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби але мають деякі відмінності, котрі обумовлені вимогами законодавства та інших нормативних документів на котрих базується весь спорт в Країні, обіг зброї та інш.

Що порадує багатьох – правила розширені в частині видів програми, вікових категорій та доповнені іншими, важливими для розвитку інфраструктури, популяризації та масовості практичної стрільби, пунктами.

Вимоги цих Правил стосуються усіх дисциплін, з яких проводяться змагання з практичної стрільби.

Наступним кроком федерації є внесення змін до нормативів Єдиної спортивної класифікації України.

5 5 votes
Article Rating
Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments