Календар змагань 2022

ФПСУ разом з керівниками клубів та організаторами змагань склали календар офіційних спортивних змагань з практичної стрільби на 2022 рік.

Шановні члени федерації!

ФПСУ разом з керівниками клубів та організаторами змагань склали календар офіційних спортивних змагань з практичної стрільби на 2022 рік та подали його до Мінмолодьспорту і регіональних органів державного управління в сфері спорту.

На даний момент в ньому заплановано близько 70 змагань різного рангу, з яких 32 події занесені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (ЄКП).

В ньому, крім 28 всеукраїнських змагань, заплановані 4 міжнародних змагання, котрі будуть проводитися в нашій Державі:

Зараз федерацією ведеться робота з державними інституціями по спрощенню процедур ввозу/вивезення зброї на спортивні стрілецькі змагання іноземними спортсменами.

Зауважимо, що представлений календар стрілецьких подій ще не повний – ще не всі регіони дали місцеві матчі V-VI рангу (чемпіонати областей, міст, районів, тощо).

Ми чекаємо від організаторів ще багато матчів для додавання в календар (буде наповнюватися на протязі року).  

Перелік всіх запланованих матчів ви можете побачити у відповідних розділах сайту. 

Для зручності, події були розподілені по видам програм, локаціям та у вигляді  переліку і календаря.

Крім цього, за проханням членів федерації, події були додані в загальнодоступний google calendar. Підключайте його до персонального календаря та слідкуйте за подіями!

Ідентифікатор календаря - 7fl5jd40174adbn167g9g6a3jc@group.calendar.google.com.

Загальнодоступна адреса - https://calendar.google.com/calendar/embed?src=7fl5jd40174adbn167g9g6a3jc%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FKiev

Загальнодоступна адреса для користувачів ios  - https://calendar.google.com/calendar/ical/7fl5jd40174adbn167g9g6a3jc%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Всім бажаємо гарного стрілецького року!

5 2 votes
Article Rating
Picture of Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments