Календар змагань на 2020 рік

ФПСУ ініціює початок спільної роботи федерації та спортивно-стрілецьких клубів, щодо формування календаря змагань на 2020 рік
Календар змагань на 2020 рік

ФПСУ ініціює початок спільної роботи федерації та спортивно-стрілецьких клубів, щодо формування календаря змагань на 2020 рік.

На основі сформованого проекту-плану матчів, буде подана заявка від ФПСУ в міністерство для включення заходів з виду спорту практична стрільба в проект Єдиного календарного план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (ЄКП-2020) на 2020 рік.

Для подачі заявки створена форма заявки на проведення змагань загальнодержавного, обласного та місцевого маштабу, котру федерація просить організаторам заповнити до 04.10.2019 (включно).

Перелік заявок та сам проект календаря федерації змагань буде доступний за цим посиланням та згодом опубліковано на сайті.

При складанні проекту загального календаря змагань ФПСУ буде взято до уваги заявки та побажання клубів-організаторів, відомі на час складання змагання МКПС, можливість виконання клубами мінімальних вимог до організації проведення змагань, дати подачі заявок, тощо.

Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Підпишіться на наші новини

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Закрити меню