IPSC прийняли в GAISF в статусі спостерігача

Наприкінці жовтня 2019 року Міжнародну конфедерацію практичної стрільби прийнято в якості спостерігача до Всесвітнього Об'єднання Міжнародних Спортивних Федерацій
gaisf

Наприкінці жовтня 2019 року відбулось засідання Ради GAISF, на якому було розглянуто та підтримано заяву Міжнародної конфедерації практичної стрільби (International Practical Shooting Confederation, IPSC) про прийняття прийняття її в якості спостерігача.

GAISF (General Assembly of International Sports Federations; Всесвітнє Об’єднання Міжнародних Спортивних Федерацій) – міжнародна організація, що об’єднує незалежні міжнародні спортивні федерації та інші міжнародні організації, пов’язані зі спортом і заходами.

Це перший крок до вступу IPSC до складу постійних членів GAISF. 

Члени GAISF поділяються на чотири групи, які представляють “піраміду” олімпійського спорту:

– Асоціація літніх олімпійських міжнародних федерацій (ASOIF) для тих МФ, які є в літніх олімпійських програмах

– Асоціація міжнародних олімпійських федерацій зимових видів спорту (AIOWF) для тих МФ, які є в зимових олімпійських програмах

– Асоціація визнаних міжнародних спортивних федерацій (ARISF) включає МФ, які визнані МОК, але не належать до Олімпійської програми,

– Альянс незалежних визнаних членів спорту (AIMS) – для тих видів спорту в рамках GAISF, які ще не є жодними з трьох попередніх угрупувань.

Статус спостерігача GAISF може запитуватися заявниками, зацікавлених отримати підтримку та керівництво на шляху до виконання критеріїв членства у GAISF.

Цей статус надається на 2 роки та може бути поновлений один раз протягом ще двох років.

Наразі у GAISF загалом налічується, крім практичної стрільби, ще 11 спостерігачів з інших видів спорту. 

Заснований у 1967 році, GAISF є ключовою опорою широкого спортивного руху і представляє 125 членів, асоційованих членів та спостерігачів, до складу яких входять як олімпійські, так і неолімпійські спортивні організації.

Своїм членам-федераціям GAISF допомагає піднятися на «піраміду» олімпійського спорту, оскільки це є однією з ролей, яку виконує ця поважна міжнародна організація.

Зрозуміло, що це складний та довгий шлях, але IPSC послідовно йде до поставленої мети – визнання практичної стрільби олімпійським видом спорту. 

Місія GAISF – служити, представляти, сприяти та захищати загальні інтереси членів організації та допомагати їм у досягненні їхніх глобальних цілей.

Оригінал новини можна переглянути на сайті GAISF

0 0 votes
Article Rating
Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments