Звернення ФПСУ щодо виборів РД МКПС в Україні

Федерація практичної стрільби України не визнає вибори Регіонального директора Українського регіону МКПС незалежно від їх результатів та пропонує вихід з з ситуації, що склалася

Шановні стрільці ФПСУ та ВФПВС!

Федерація практичної стрільби України не визнає вибори Регіонального директора Українського регіону МКПС незалежно від їх результатів.

Ці вибори відбуваються з порушенням, як протоколу Дисциплінарної комісії МКПС , так і меморандуму між ФПСУ та ВФПВС.

Ці вибори не є ні загальними, ні відкритими. Близько 40% членів Федерації практичної стрільби України не допущені до участі в цих виборах, Робочою групою не було визначено процедуру проведення виборів, яка передбачено меморандумом, керівник ФПСУ не був допущений до участі в Робочій групі.

Ми не бажаємо нікого звинувачувати і залишаємося на позиції необхідності збереження членства України в МКПС та збереженні визнаного виду спорту в Україні і пропонуємо зі свого боку проект поетапної дорожньої карту по виходу з ситуації, що склалася.

Проект дорожньої карти складається з 3-х етапів, які будуть почергово оприлюднені починаючи з завтрашнього дня.

Ми звертаємося до керівництва Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби з проханням підтримати пропозицію і з чистого аркуша розпочати процес врегулювання на засадах паритетності, рівності сторін та відкритості.

Президія ФПСУ

Використане фото – джерело.

0 0 votes
Article Rating
Picture of Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments