Звернення ФПСУ щодо виборів РД МКПС в Україні

Федерація практичної стрільби України не визнає вибори Регіонального директора Українського регіону МКПС незалежно від їх результатів та пропонує вихід з з ситуації, що склалася
Звернення ФПСУ щодо виборів РД МКПС в Україні

Шановні стрільці ФПСУ та ВФПВС!

Федерація практичної стрільби України не визнає вибори Регіонального директора Українського регіону МКПС незалежно від їх результатів.

Ці вибори відбуваються з порушенням, як протоколу Дисциплінарної комісії МКПС , так і меморандуму між ФПСУ та ВФПВС.

Ці вибори не є ні загальними, ні відкритими. Близько 40% членів Федерації практичної стрільби України не допущені до участі в цих виборах, Робочою групою не було визначено процедуру проведення виборів, яка передбачено меморандумом, керівник ФПСУ не був допущений до участі в Робочій групі.

Ми не бажаємо нікого звинувачувати і залишаємося на позиції необхідності збереження членства України в МКПС та збереженні визнаного виду спорту в Україні і пропонуємо зі свого боку проект поетапної дорожньої карту по виходу з ситуації, що склалася.

Проект дорожньої карти складається з 3-х етапів, які будуть почергово оприлюднені починаючи з завтрашнього дня.

Ми звертаємося до керівництва Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби з проханням підтримати пропозицію і з чистого аркуша розпочати процес врегулювання на засадах паритетності, рівності сторін та відкритості.

Президія ФПСУ

Використане фото – джерело.

Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Підпишіться на наші новини

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of