Проект дорожньої карти по об’єднанню регіону IPSC UA. Етап 1

Перший етап проекту дорожньої карти по об'єднання регіону IPSC UA - прозорі та демократичні вибори Регіонального директора та надання результатів до Дисциплінарного комітету МКПС

Пропонується до уваги наступний проект дорожньої карти по об’єднанню регіону IPSC UA, який сформований з урахуванням протоколу ДК МКПС та меморандуму ФПСУ-ВФПВС

Він складається з трьох послідовних етапів.

Етап 1 – вибори Регіонального директора Українського регіону МКПС та надання інформації про їх проведення та результати до ДК МКПС для зняття питання про закриття регіону.

Організацію виборів забезпечує Виборча комісія (надалі – Виборчком), яка формується з однакової кількості уповноважених представників ФПСУ та ВФПВС (надалі за текстом – Федерації). Максимальна кількість членів Виборчкому – не більше 10 представників (по 5 від кожної федерації).

Задачі та повноваження – організація процесу виборів, їх прозорості та демократичності, розробка Положення про вибори та формування календарного плану-графіка їх проведення.

Порядок делегування членів Виборчкому – електронні листи від керівників федерацій.

Після висунення кандидатів в РД за їх заявою до складу Виборчокму включається по одному представнику кандидатів  в якості спостерігачів без права голосу на голосуваннях Виборчкому.

Голова комісії – авторитетний стрілець, який не є кандидатом в РД і не входить до складу  керівних органів обох федерацій.

Процедура обрання Голови комісії – одноетапне загальне електронне голосування стрільців (через Гугл-форми) або двоетапне – кожна з федерацій шляхом голосування обирає кандидатури, які потім затверджуються спільним голосуванням членів обох федерацій.

Задачі і повноваження – не має права голосу, адміністративні повноваження з забезпечення роботи Виборчкому, розробляє разом з членами Виборчкому і затверджує  в керівництва Федерацій Положення про роботу Виборчокму (Регламент прийняття рішень), виносить на голосування питання, інформує стрілецьку спільноту про результати, за необхідності контактує з керівництвом федерацій.

Порядок прийняття рішень Виборчкому – більшістю голосів. Рівний розподіл голосів – 50/50, означає необхідність консультацій з цього питання керівників федерацій та повторне голосування після консультацій.

Ключові принципи спільних виборів:

  • у виборах беруть участь всі дійсні члени федерацій.
  • проводиться обов’язкова повна верифікація виборців. Задача верифікації – виключити «мертві душі». Варіант перевірки виборців – залучення сторонньої компанії,  якою федерації укладають договори про конфіденційність та оплачують її роботу 50/50. Як один з варіантів перевірки – колл-центр з записом голосового опитування виборців для уточнення відповідей за необхідності.
  • перевірка спірних та сумнівних випадків покладається на Виборчком,
  • до участі в виборах допускаються усі бажаючі кандидати, які являються членами Федерацій,
  • всі кандидати зобов’язані надати передвиборчу програму,
  • виборцям забезпечується можливість заздалегідь перевірити коректність внесеної інформації,
  • передбачити можливість перевірки виборцем правильність врахування його голосу до оголошення результатів голосування,
  • для того, щоб виключити вплив на результати голосування шляхом інформаційних маніпуляцій, Виборчком наділяється повноваженнями на звернення до Дисциплінарної комісії федерацій про дискваліфікацію маніпуляторів або виключення їх з числа членів організації (для цього може знадобитися внесення змін в Статути та Положення про членство),
  • укладення письмової угоди (для подальшого судового оскарження у випадку невиконання) між федераціями про визнання результатів виборів у випадку відсутності зафіксованих порушень та Положення про вибори РД. За невиконання договору – стягнення штрафних санкцій з організації-порушника та відставка керівника організації-порушника.

За результатами виборів обидві федерації призначають обраного Регіонального директора на посаду віце-президента з однаковим обсягом службових обов’язків та повноважень до закінчення реалізації 3-го етапу дорожньої карти.

Витрати на проведення 1-го етапу дорожньої карти федерації несуть порівну.

Присилайте, будь ласка, Ваші пропозиції на основний е-мейл ФПСУ – fpsu.office@gmail.com з темою листа “Дорожня карта”, в копії на zbarik@gmail.com

Посилання на другий етап Проекту дорожньої карти по об’єднанню регіону IPSC UA

Робочі матеріали Президії ФПСУ

0 0 votes
Article Rating
Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments