Інформація щодо поточної ситуації з визнанням представництва України в МКПС

IPSC розглядає кандидатури Регіонального директора та організації, яка буде представляти Україну в МКПС

Інформуємо членів Федерації про те, що процедура визначення особи представника України в МКПС та визнання організації, яка представлятиме МКПС в Україні, на даний час триває.

Як вже раніше повідомлялося, у 2019 році на підставі звернення Федерації практичної стрільби України Міжнародною конфедерацією практичної стрільби було ініційовано процедуру визначення представництва МКПС в Україні. Рішенням Виконавчого комітету МКПС розгляд даного питання покладено на Дисциплінарний комітет МКПС. З офіційним листом Президента МКПС з цього питання, можна ознайомитися за посиланням.

На засіданні Дисциплінарного комітету МКПС, яке відбулося в м. Бєлград 10 вересня 2019 року, голова комітету Dino Evangelinos для прийняття остаточного рішення витребував додаткову інформацію в організацій-кандидатів. Вся запитувана інформація була надана Федерацією практичної стрільби України в строк та в повному обсязі.

У зв’язку з відсутністю на даний час визнаного Регіонального директора МКПС в Україні та організації, яка виконуватиме функції Регіональної дирекції в Україні, Федерація звернулася до Міжнародної конфедерації за роз’ясненням щодо порядку участі українських спортсменів в змаганнях 3 рівня і вище на період до прийняття Конфедерацією остаточного рішення щодо представництва МКПС в Україні, а також щодо визначення тимчасової процедури сплати українськими стрільцями членських внесків до МКПС.

Федерація практичної стрільби України постійно контактує з офіційними особами Міжнародної конфедерації практичної стрільби та докладає зі свого боку максимальних зусиль для найшвидшого прийняття рішення.

 

Президент ФПСУ

О.Є.Петров

Picture of Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини