Відкрите звернення президента ФПСУ щодо виборів Регіонального директора МКПС в Україні

Відкрите звернення президента ФПСУ до всіх стрільців-практиків України з приводу проведення виборів Регіонального директора МКПС України

Відкрите звернення президента Федерації практичної стрільби України до всіх стрільців-практиків України з приводу проведення виборів Регіонального директора МКПС України.

Відповідно до протоколу засідання Дисциплінарного комітету МКПС (текст додається нижче; лист за посиланням), яке відбулося 10.09.2019 року в м. Бєлград (Республіка Сербія), було досягнуто ряд спільних домовленостей, однією з яких було вирішення питання Регіонального представництва в Україні та процедур його визначення.

Ключовими моментами, які були зафіксовані є:

  • необхідність проведення загальних виборів Регіонального директора МКПС України визначає ДК МКПC
  • для розгляду питання Дисциплінарним комітетом обидві організації (ФПСУ та ВФПВС) повинні надати в ДК МКПС списки членів організацій з контактними даними
  • якщо вибори будуть призначені, то повинні бути дотримані інтереси всіх стрільців-практиків регіону, незалежно від їх організаційної приналежності (ФПСУ та ВФПВС)
  • вони повинні проходити максимально прозоро та демократично згідно до Конституції МКПС

На виконання взятих на себе зобов’язань ФПСУ підготувала списки членів федерації та надала в ДК МКПС в найкоротший термін – у листопаді 2019 року.

Крім того, ФПСУ звернулася з офіційними листами (листи з повідомленнями додаються) особисто до пана Мілюкова О., а також до ГО «Український регіон МКПС» та ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби» з проханням надати відповідні списки членів. Однак, на жоден з надісланих листів відповіді нами отримано не було, та наскільки нам відомо, в ДК МКПС також.

Натомість, була розпочата інформаційна кампанія з дискредитації ФПСУ і результатів її діяльності перед Міністерством молоді і спорту та спортсменами-практиками з метою привласнити надбання федерації, що поставило під загрозу подальше існування нашого спорту в Україні.

Більш того, оголошення проведення виборів Регіонального директора МКПС тільки серед членів ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби», без рішення ДК МКПС та з урахуванням всіх ключових моментів, зазначених в протоколі, може поставити під загрозу членство нашого регіону в МКПС про що прямо вказано в ньому.

І, незважаючи на деструктивну діяльність ВФПВС, від себе особисто та від імені Федерації практичної стрільби України, усвідомлюючи відповідальність за подальше існування та розвиток нашого спорту, цим відкритим листом я звертаюся особисто до пана Мілюкова О., а також до керівних органів та членів ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби» з пропозицією про початок конструктивного діалогу і налагодження співпраці на принципах, які були погоджені на засіданні Дисциплінарної комісії МКПС.

Пропоную:

  • відмовитися від проведення виборів Регіонального директора в оголошеному зараз форматі;
  • сформувати робочу групу з числа зацікавлених членів обох організацій для узгодження принципів та механізму проведення перших дійсно відкритих та демократичних виборів Регіонального директора МКПС усіма практичними стрільцями регіону,
  • сформувати спільну стратегію дій для подальшого розвитку практичної стрільби в Україні та запобігання скасуванню визнання практичної стрільби як виду спорту в Україні,
  • надати нашу узгоджену позицію щодо принципів та механізму проведення виборів Регіонального директора та стратегії розвитку практичної стрільби в Україні до Дисциплінарної комісії МКПС для запобігання скасуванню членства України в МКПС.

Сподіваюся на розуміння гостроти проблеми і необхідності її якнайшвидшого і конструктивного вирішення в інтересах усіх практичних стрільців нашої країни.

З повагою,
Президент ФПСУ О.Є.Петров

D.C.-Ukraine-10092019-Belgrade-meeting-Minutes

Протокол_Белград_ДК_укр_20022020-4

Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини