Кубок України з практичної стрільби з пістолету 2019

25-26 травня 2019, на базі на тренувальній базі ССК "Практика" стрілецького комплексу "Снайпер", Федерація провела Кубок України з пістолету 2019

Змагання з пістолету в Світі традиційно збирає найбільше стрільців. І це не дивно, томущо МКПС почала свій розвиток з пістолету, це найпоширеніший та найпопулярніший вид зброї за кордоном.

На змаганнях рівня чемпіонату Світу організатори вимушені встановлювати жорсткі квоти на участь в змаганнях з багатьма критеріями відбору (кількість членів МКПС, кількість “президентських” медалей у членів регіону та кількість змагань 3 та вище рівня проведених в регіоні). Та незважаючи на це, він приймає близько 1200 кращіх стрільців.

В Україні ця дисципліна почала розвиватися хоча й давно і представники Збірної команди України мають багато нагород, отриманих на закордонних змаганнях, але стала поширеною та почала активно розвиватися відносно недавно.

Завдяки діяльності ФПСУ та інших спортивних стрілецьких федерацій в минулому році було затверджено постановою КМУ “Інструкцію про порядок придбання, зберігання, перевезення і використання спортивної зброї, боєприпасів до неї, утримання стрілецьких тирів, стрільбищ та стендів”. Це дало можливість спортсменам проводити тренування та змагання з усіх дисциплін виду спорту ФПСУ, запрошувати до себе на змагання закордоних стрільців зі своєю спортивною зброєю,  врегулювати на державному рівні багато питань, що перешкоджали діяльності та розвитку стрілецьких видів спорту.

В цьому році в змаганнях всеукраїнського маштабу, а саме Кубку України 2019, прийняло участь 120 спортсменів, які в 4 зміни 2 дня поспіль змагалися за звання кращих стрільців!

Змагання було проведено Федерацією на тренувальній базі ССК “Практика” стрілецького комплексу “Снайпер” (с. Капітанівка, Києво-Святошинський р-н) 25-26 травня 2019 року.

В індивідуальному заліку переможцями стали

Класс Classic
1. Ярина Дмитро
2. Нагорний Віктор
3. Лихачов Руслан

Класс Open
1. Романчук Максим
2. Ковальчук Андрій
3. Петров Олег

Класс Prodaction
1. Шевченко Сергій
2. Олексіенко Ніколай
3. Карпов Олександр

Класс Standart
1. Таутіев Заур
2. Ерещенко Віталій
3. Дуденко Олексій

Більше інформації (переможці по категоріям МКПС, фото, відео та інше) дивіться на сторінці Федерації та партнерів змагань у Фейсбук.

0 0 votes
Article Rating
Ярослав Циганок

Ярослав Циганок

Член Президії ФПСУ

Facebook
Twitter
Telegram

Підпишіться на наші новини

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments